הדרכות וסדנאות

חינוך למיניות בריאה מתחיל מההורים ומגיל מאד צעיר. אנחנו מציעות מפגשים להורים לילדים צעירים במטרה להבין מהי השקפת עולמם ובאיזה דרך הם היו רוצים לבנות תקשורת בנושא עם ילדיהם. 

 

מפגשים להורים עם ילדים בגיל ההתבגרות מעלים בעוצמה נושאים של דימוי גוף, יחסים ומיניות, התמודדות עם לחצי החברה ועם החשיפה מהמדיה.

 

בסדנאות לתלמידי בתי הספר אנחנו מציעות בניית תוכנית בהתאמה לגיל ואופי הקבוצה. נושאים לדוגמא: הכרות עם גופינו, שיוויון מגדרי, זוגיות, מיניות, אוננות, עונג, אמצעי מניעה ועוד. 

 

בהשתלמויות לצוותי חינוך אנחנו מציעות התנסות בהתמודדות יומיומית עם התלמידים בנושאי יחסים, מיומנויות תקשורת, זהות מינית ומיניות.

מחנכים הם סוכני הידע ודמויות המבוגרים שנמצאות בקשר יומיומי עם התלמידים. אנו מאמינות שעליהם להיות מסוגלים לשוחח על הנושא עם תלמידיהם ולהיות כתובת נגישה ופתוחה. 

בהשתלמות נפגוש את עצמנו- מהי מיניות בריאה? מה החשיבות של תקשורת בנושא? מהם הקשיים שמונעים מאיתנו לתקשר בצורה פתוחה ונוחה כשזה מגיע למיניות?  ונכין יחד שיעורים להעברת הנושא בכיתה.

סדנאות והרצאות

לצוותי חינוך

עיצוב זהותנו המינית מתחילה מהרחם ונמשכת כל החיים. היחס למיניות שאנו סופגים בבית וביחסים עם משפחתנו משפיע מאוד על תהליך זה.

מעטים מבין ההורים גדלו בבתים בהם הנושא חופשי ומדובר וכדי להפוך אותו לכזה עלינו להתאמן-כמו שריר שצריך להגמיש ולחזק.

 

במפגשים נעבור תהליך של התיידדות עם הנושא והפיכת השיחה בנושא מיניות לטבעית. העיסוק ב"מיניות" כולל בתוכו עיסוק בנושא מרכזי של דימוי גוף, גם לבנים וגם לבנות, נושאי הבנייה חברתית של מגדר ועיסוק בצפייה ביקורתית. הרצאות להורים לילדים בגיל ההתבגרות יעסקו בנושאים כמו השינויים הפיזיים והנפשיים, קבלת הוסת, והכנה ליחסי מין.

סדנאות והרצאות

להורים

סדנאות בנושא מיניות שמטרתן לאפשר את השיח על מיניות וזוגיות, לקבל מידע אמין ומהימן, לשמוע את המין השני באוירה מוגנת ולברר מושגים של זוגיות ואהבה. התאמנו את הסדנאות גם לזום, ברוח התקופה, והן מועברות באוירה משחקית ואינטרקטיבית.

סדנאות והדרכות

 לבני נוער - בכיתה ובזום

סדנאות מותאמות גיל, שמטרתן לאפשר שיח, לתת  כלים וידע שיסייעו לילדים להכיר את עצמם, את משפחתם וסביבתם החברתית בראי של מיניות, ויחסים בריאים ומיטיבים.

סדנאות והדרכות

לילדי יסודי

דברו איתנו

מוזמנים ליצור איתנו קשר לגבי כל שאלה אישית או מקצועית, לגבי שאלות והבהרות בנושא ההדרכות ולגבי קביעת פגישה לקראת שיתוף פעולה:

054-2244406

Ledaberalze1@gmail.com  

נשמח לשמוע מכם!

ההודעה נשלחה